Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

HAKKIMIZDA

Hakkımızda; 

    Eğitim Yayınevi olarak 1998 yılında yayın hayatına başlamış olup şu an itibariyle sektörde üretmiş olduğumuz 500'’ü aşkın eser ile yayın hayatına devam etmekteyiz. Tüm eserlerimizi ulusal ve uluslararası yayın kriterlerine uygun olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca yayınlarımız hem Türkiye'deki üniversite kütüphanelerinde kataloglanmakta, hem de dünyanın bilinen üniversitelerinin kataloglarında yer almaktadır. Uluslararası düzeyde faaliyet yapmış olduğumuz tüm alan ve kategorilerde 21 yıldır çalışmaya devam etmekteyiz.

    Yola çıktığımız dünden bugüne kadar misyon ve amacımız “kaliteli yayın üretmek” olmuştur. Teknoloji ve teknolojinin getirmiş olduklarıyla bilginin daha yaygın ve kolay erişilebilir olmasının bilincinde olarak doğruluk ve dürüstlük anlayışımızdan taviz vermeden yoluna devam etmekteyiz. Misyonumuz gereği okuyucuların her zaman için doğru ve yararlı bilgiye ulaşması en önemli amaçlarımız arasındadır. 

Değerli kitapseverler,

    Kültür yayıncılığı ve akademik yayıncılığında Türk kültür hayatına çeşitli sayıda yüzlerce eser kazandıran EĞİTİM YAYINEVİ olarak 19. kuruluş yıldönümümüzde sizlerle tekrar birlikte olmanın mutluluğu içerisindeyiz. 

    Misyonumuz ve ilkemiz kaliteli yayın üretmek, yayınlarımızı zaman geçtikçe siz kitapseverlerin de isteği doğrultusunda kendi içinde çeşitlendirmeye, geniş yelpaze çeşitliliği yapmaya gayret etmekle birlikte aynı zamanda uluslararası platforma yer almakta, uluslararası yayımlar yapmaktadır. 

    Yayınevi olarak genelde öz kültürümüzü yansıtan eserleri yayınlayarak genç neslin geçmişle kucaklaşmasını, geçmişini tanıdıkça da geleceğe daha emin ve güvenle bakmasını; özelde ise, bu ülkede fikir ve kültür hayatının zenginleşmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktayız.

     Yayın hizmetini sunarken, bugüne kadar bizimle çalışan, bize şu ya da bu şekilde moral desteği vererek çalışmalarımızı destekleten, yapıcı eleştirileriyle yayınlarımızı yönlendirmemize yardım eden, yayınladığımız kitapları alan ve okuyan herkese bu vesile ile sonsuz teşekkürler etmekteyiz.

Satın almak ve akademik kopya talebinde bulunmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Kitap yayınlatmak ve bizlerle çalışmak için verilen iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Sizlere EĞİTİM YAYINEVİ olarak hizmet etmekten mutluluk duyduğumuzu bildirir, kitap dolu mutlu günler dileğiyle, en derin saygılarımızı sunarız.

                 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı 

Yayıncı Sertifika No: 14824

 

EĞİTİM YAYINEVİ GRUBU MERKEZ OFİS BİNASI:

Fevzi Çakmak mah. 10721 sok. B Blok, No: 16/B, Safakent, Karatay/KONYA

bilgi@egitimyayinevi.com

www.egitimyayinevi.com 

 

Salon Yayınları

Atakent Mah. Yasemen Sok. No:4/B Ümraniye/Üsküdar/İSTANBUL

 

bilgi@salonyayinlari.com

www.salonyayinlari.com

 

Telefon ve İrtibat

0 (332) 351 92 85

0 (533) 151 50 42

 

E-Posta

bilgi@egitimyayinevi.com

siparis@egitimyayinevi.com

muhasebe@egitimyayinevi.com 

Kapat